MÖBLER / Bord / Sybord 5933095
*
nr 593 3095
Sybord
intarsia, längd: 51, djup: 37, höjd: 52
Utrop:
100 kr
Såld:
650 kr
Sista tid för bud online:
måndag 10 augusti 2009
kl 19:06:44
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
4/8 22:16:28
1
150 kr
5/8 22:12:39
1
600 kr
6/8 20:35:42
2
150 kr
6/8 20:37:36
2
250 kr
9/8 10:11:12
3
500 kr
10/8 17:57:39
4
Vinnande bud
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: bord intarsia lampbord sybord träinläggningar
-
6079 Sybord
Björk. Mälardalen, 1820-tal. Bredd: 59 cm. Djup: 4..//
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
om 9 dagar
12 jan kl 18:30
-
6388 Sybord
Karl Johan, Björk, skador, med låda. Bredd: 60 cm,..//
Auktionen avslutas
om 9 dagar
12 jan kl 20:18
-
6669 Sybord
låda i sarg med inredning, lyrformad fot, björk, B..//
Auktionen avslutas
om 9 dagar
12 jan kl 20:58
-
6667 Sybord
låda i sarg med inredning, lyrformad fot. Bredd: 5..//
Auktionen avslutas
om 9 dagar
12 jan kl 20:20
-
6524 Sybord
nyrenessans, med utensilier. Bredd: 61 cm. Djup: 4..//
Auktionen avslutas
om 9 dagar
12 jan kl 20:38
-
6656 Sybord
Nyrokoko, med låda, tredelad pelarfot. Diameter: 5..//
Auktionen avslutas
om 9 dagar
12 jan kl 20:27
*
Sybord
nr 593 3095
Sybord
intarsia, längd: 51, djup: 37, höjd: 52
| Utrop: | 100 kr |
|---|---|
| Såld: | 650 kr |
| Sista tid för bud online: |
måndag 10 augusti 2009 |
- Budhistorik
| Tid | Kund | Bud |
|---|---|---|
| 4/8 22:16:28 | 1 | 150 kr |
| 5/8 22:12:39 | 1 | 600 kr |
| 6/8 20:35:42 | 2 | 150 kr |
| 6/8 20:37:36 | 2 | 250 kr |
| 9/8 10:11:12 | 3 | 500 kr |
| 10/8 17:57:39 | 4 | Vinnande bud |
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: bord intarsia lampbord sybord träinläggningar
-
6079 Sybord
Björk. Mälardalen, 1820-tal. Bredd: 59 cm. Djup: 4..//
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
om 9 dagar
12 jan kl 18:30 -
6388 Sybord
Karl Johan, Björk, skador, med låda. Bredd: 60 cm,..//
Auktionen avslutas
om 9 dagar
12 jan kl 20:18 -
6669 Sybord
låda i sarg med inredning, lyrformad fot, björk, B..//
Auktionen avslutas
om 9 dagar
12 jan kl 20:58
-
6667 Sybord
låda i sarg med inredning, lyrformad fot. Bredd: 5..//
Auktionen avslutas
om 9 dagar
12 jan kl 20:20 -
6524 Sybord
nyrenessans, med utensilier. Bredd: 61 cm. Djup: 4..//
Auktionen avslutas
om 9 dagar
12 jan kl 20:38 -
6656 Sybord
Nyrokoko, med låda, tredelad pelarfot. Diameter: 5..//
Auktionen avslutas
om 9 dagar
12 jan kl 20:27



